Minecraft - Pocket Edition V0.7.6 / Apk Download Indir Yükle androidfaresi

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 11 Ekim 2013 Cuma | 13:29

Minecraft'ın içimizdeki gizli madenciyi ortaya çıkardığını düşünüyorsanız pek de yanılmıyorsunuz demektir. Oyun uzunca bir süre PC için yayınlandı ancak daha sonra ortaya çıkan mobil sürümleri sayesinde kazmanın, düşmanlarla tek başına savaşmanın ve inşa etmenin güzelliği her yerde yanımızda olur hale geldi. Minecraft'tatemel amacımız kazmak, maden elde etmek, eşyalar yapmak ve daha sonra bu eşyaları istediğimiz gibi kullanmak. Oyunun dünyası yapısı itibariyle sonsuz bir büyüklüğe sahip denilebilir. Legolarla oynar gibi elinize geçen parçalarla istediğiniz herşeyi yaratmanız mümkün hale geliyor.
Herkesin Minecraft oynama tarzı da değişiklik gösteriyor. Kimisi kendini inşaatlara verirken, kimisi besicilik ve çiftçilikyapıyor, kimisi ise bir şövalye edasıyla yaratıklarla aralıksız şekilde savaşıyor. Böylece oyun herkesin kendine göre özelleştirebileceği bir hale geliyor ve herkesin aldığı zevk ve yaşadığı deneyim farklılaşıyor. Minecraft sizlerin bir şeyler yaratabilme yeteneğinizi kesinlikle ortaya çıkaracaktır.
iPhone ve iPad için hazırlanan bu sürüm her ne kadar bilgisayar sürümünden biraz farklılıklar barındırsa da oyunun temel yapısında herhangi bir değişiklik yok. Performanslı bir şekilde oynama imkanınız olan Minecraft'ı otobüste, okulda, işte, her yerde kolayca oynama imkanını kaçırmayın.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..