Ana Sayfa » , , , , , , , , » KitKat 4.4 Launcher Theme v1.93 APK / indir, yükle, download

KitKat 4.4 Launcher Theme v1.93 APK / indir, yükle, download

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 17 Kasım 2013 Pazar | 05:00

Android platformunda Launcher uygulamaları önemli bir yere sahiptir. Google Play Store, üreticinin sunmuş olduğu kullanıcı deneyiminde farklı olarak daha fazla özelleştirme sunan başlatıcı (launcher) açısından oldukça zengin. Başlatıcılar arasında Nova Launcher kullanıcılardan en fazla ilgi toplayan uygulamaların başında geliyor.
Açıklama üzerinden kısa bir süre geçti ve Nova Launcher, Android 4.4 KitKat başlatıcı özelliklerinin bir bölümüyle beta aşamasında yayınlandı. Bildirim ekranı ve sanal butonlar şeffaf bir yapı kazandı.Kullanıcılar, Nova Launcher’ın daha önce sunmuş olduğu simge paketi, tema ve diğer tüm özelleştirmelerden faydalanmaya devam edecek.Geçen hafta, Nova Launcher geliştiricilerinden Kevin Barry Google+ hesabından başlatıcının geleceğine dair bazı açıklamalar yapmıştı. Barry, Android 4.4′le birlikte Google yeni bir başlatıcıya geçtiğini ve kendilerinin de bu yönde çalışmalar yürüttüklerini belirtmişti.
Bildirim ekranı ve sanal tuşlardaki şeffaflık API seviyesi ile alakalıdır ve bu sebeple Android 4.4 KitKat sürümünde çalışır. Jelly Bean (bazı Samsung modelleri haricinde) sürümlerde ise çalışması beklenmiyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Görüntüler:
KitKat 4.4 Launcher Theme - screenshot
KitKat 4.4 Launcher Theme - screenshot
KitKat 4.4 Launcher Theme - screenshotKitKat 4.4 Launcher Theme - screenshot
KitKat 4.4 Launcher Theme - screenshotKitKat 4.4 Launcher Theme - screenshot

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..