Ana Sayfa » , , » PITtech TV v1.9 (Canlı TV İzleme Tavsiye Edilir)

PITtech TV v1.9 (Canlı TV İzleme Tavsiye Edilir)

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 29 Eylül 2013 Pazar | 07:36


Evet arkadaşlar bir tanıdığım tarafından geliştirilen harika bir android canlı tv uygulamasıdır.Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve sorunsuz çalışmaktadır henüz bugün yayınlandı çok yeni ve başarılı olmuş indirdikten sonra yorum ve yıldız verirseniz sevinirim.

Uygulamanın Açıklaması
Android telefonunla TV izlemek istiyorsanız tek seçeneğiniz burası! PITtech TV, Türk TV kanallarını sorunsuzca izlemeniz için tasarlanmıştır. Linkler sürekli kontrol edilmektedir ve hep güncel kalmaya devam edecektir. Basit arayüzü ve geniş kanal listesinin yanında keyifle izleyebileceğini 5 adet sinema kanalı bulunmaktadır. Bu kanallardaki filmler ise oldukça kaliteli ve eğlencelidir. Program flash player gerektirmemektedir fakat Vitamio isimli eklentiye ihtiyaç duymaktadır. Programımız size vitamioyu kurma konusunda yardımcı olacaktır.
PITtech TV Kanal Listesi şu kanallardan oluşmaktadır ve sürekli güncellenmektedir: ATV, Show TV, Kanal D, STAR, TRT 1, ULUSAL KANAL, Halk TV, FOX, KANAL 7, STV, NTV, CNBC-E, E2, Cine 5, CNNTURK, KANALTURK, SKYTURK, HABERTURK, KANAL 24, S HABER, KANAL A, KANAL B, TRT SPOR, NTV SPOR, DREAM TV, KRAL TV, KRAL POP, POWERTURK, YUMURCAK TV ve diğer sinema kanalları.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..