Virtual Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK+DATA

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 29 Eylül 2013 Pazar | 08:33


Sizler için telefonuma indirip kurduğum ve bir süredir oynadığım bu oyundan siz değerli üyelerimize bilgiler aktarmaya çalışacağım.Umarım bu oyun hakkında fikriniz olur.
Oyunun ilk önce grafik olarak inceleyecek olursak grafik olarak muhteşem.
Oynanabilirlik açısından ise ilk başta biraz zorlanacaksınız ama alıştığınız taktirde sizi kimse tutamayacak.(Eğer ilk oynadığınızda ekranda tuşlar görünmeden oynayabiliyorsunuz ama size zor gelirse bu durum oyunun ayarlarından tuşları aktif edebilirsiniz. Ben tuşlar olmadan oynadım.)
Oyun özelliklerine gelecek olursak; oyunu başlattığımızda karşımıza 3 seçenek (mod) geliyor bunlar:
1-SPT World Tour: Bu oyun modun da adında anlaşılacağı gibi dünya turuna çıkıyorsunuz.Bir nebze de olsa kariyer modu da diyebiliriz. Burada oyun parası karşılığında çeşitli ülke ve şehirlere giderek kupaları kazanabiliriz. Ben genelde bu modda oynuyorum.
2-Exhibition Match: Kendinizi tribünlere sergileme maçı olarakta biliniyor.
3-Multiplayer: Bu modda ise çoklu oyuncu olarak oynayabilirsiniz.Benim anladığım kadarıyla galiba ; iki tane android cihaz ile bluetooth aracılığı ile arkadaşlarınızla oynamanızı sağlıyor.
Şimdi gelelim artılarına ve eksilerine.Bu eksilerden dolayı oyunu bir müddet sonra tabletimden kaldırdım.Umarım siz başarılı olursunuz.Tavsiye eder misiniz derseniz hiç çekinmeden edebilirim iyi oyunlar…En son olarakta ekranda görünmese de benim ve sizlerinde keşfetmesiyle bir diğer mod ise menü ekranında bir tane tenis oynayan adam resmi var buna tıkladığınızda sizi tek sayı olarak oyanayabildiğimiz ve karşımızdaki şampiyonu yendiğimiz taktirde bir üst zorlu maça geçiyoruz ve bu maçları kazandığımız taktirde bize oyun parası veriyor.Örneğin: İlk maçı aldınız 1 level olursunuz ve bin oyun parası verir. İkinci maçı aldığınızda 2 level olursunuz ve 2 bin oyun parası alırsınız böyle gidebildiğiniz yere kadar gidebilirsiniz ben en son 25 level’e gelmiştim. :)
Oyun android markette 4,99$ satılmaktadır.
APK:
DATA:(TEK LİNK BEKLEMEDEN)

Android 2.3.3 ve üzeri gerektirir.
ARMV6-ARMV7
Kurulum:Data dosyasını sdcard/Android/obb'ye atın apkyı kurun çalıştırın iyi eğlenceler.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..