Perfectly Clear For Android V2.0.9 APK

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 12 Ekim 2013 Cumartesi | 08:19

Perfectly Clear for Android

Android Play Store’un şu sıralar en popüler ücretli uygulamalardan birisi olan Perfectly Clear for Android, tek tıklama ile fotoğraflarınızı netleştirme ve canlandırma garantisi veriyor.
Akıllı görüntü işleme araçlari ile dünya çapında 20 milyonu aşkın kişi tarafından hergün kullanılan ve milyonlarca fotoğrafa gözle görülür bir şekilde canlılık ve netlik veren Perfectly Clear for Android Fotoğrafçılık kategorisinin lider uygulamalarından birisi. Telefonunuzun sofistike klasik kameralarının verdiği hüsran sonuçlar birçok akıllı telefonu fotoğraf konusunda başarısız kılmakta. Perfectly Clear for Android ise size bu konuda bir miktarda olsa yardımcı oluyor. İçerisinde yer alan özel fotoğraf geliştirme araçları sayesinde çektiğiniz fotoğraflar dilediğiniz canlılığı yakalayabilen bu program, yeni arayüzü, ve içerisinde yer alan farklı modlarla size çok fazla ayrıntı sunuyor.
40 MP’lik fotoğraflara kadar çoğu fotoğrafı düzenleyebilen Perfectly Clear for Android, zoom başta olmak üzere fotoğraf düzenleme adına birçok farklı aracıda içerisinde barındırıyor.
Perfectly Clear for Android – Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı Ekran Görüntüleri:
Perfectly Clear for Android 1 150x150 Perfectly Clear for Android   Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı Perfectly Clear for Android 2 150x150 Perfectly Clear for Android   Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı
Perfectly Clear for Android 3 150x150 Perfectly Clear for Android   Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı Perfectly Clear for Android 4 150x150 Perfectly Clear for Android   Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..