Tapatalk Forum App v2.4.13 + Tüm Renkler + 4 Adet Ücretli Tema / Apk Download İndir Yükle

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 5 Ekim 2013 Cumartesi | 03:46

Parmaklarınızın Ucunda Çevrimiçi Topluluklar

Hiç Android cihazı bir Internet tarayıcısı kullanarak bir forum ziyaret denediyseniz bunu ne olabilir diye bir kabus biliyorum. Karşılaşacağınız düzenleri çokluk, pinching yakınlaştırma ve parmaklarınızı uyuşmuş kadar kaydırarak, kaydırma olabilir.Tapatalk Forum App girin.

Doğru uygulama içinde en popüler kamusal forumlarda 35,000 'den fazla Tapatalk evler. Online oyunlar itibaren teknolojisi, aşırı kupon için hayvanların, sizin ilgi alanlarınıza göre orada bir forum var.13 kategoride veya Tapatalk en kolay kullanımlı arabirim belirli bir forumu araştırın bulun. Hiçbir şey ve bu uygulaması ile her şeyi bulabilirsiniz.

Sonra size daha hızlı erişim için sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz kolaydır okumak istediğiniz forumları bulduk. Sonra sadece app oturum ve güncel konulara Özel mesajlarınızı ya da yanıt okuyun. Ayrıca kolayca ilgi pike şey hakkında bir konu başlatabilirsiniz. Ayrıca size forumlarında umurumda konular işaretleyebilirsiniz.

Tapatalk favori tarayıcı değil, basit, düz-İleri teslim bulunan tüm özellikler ve yetenekler içerir. Kolayca Internet'e bağlanmak için telefonunuzun tarayıcısında beklemeden tüm, kimlerin çevrimiçi olduğunu görme kurulu istatistiklerini görüntülemek ve hatta kullanıcı profilleri. Bir deneyin bugün verin.

Bu sürümde neler var:
Tapatalk 2 Tanıtımı
Hesap Sync
Tapatalk 2 yüklü Tapatalk tüm mobil cihazlar arasında tüm forum hesapları senkronize edin. IPad, iPhone, Android telefon, tablet ve BlackBerry yayınlayabilirsiniz.
Forum Öneri
En büyük blogunuzu gerekli değildir. Tapatalk 2 bizim Öneri Motoru ile yeni ve gelişmekte olan forumları bulun.
daha iyi Arayüzü
Yeni bir görünüm ve / yenilenen arayüzü konuşma ve son tartışmaları odaklanmasını sağlar w hissediyorum. Android ICS harika çalışıyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..