Ana Sayfa » , , , , , » Kaspersky Internet Security 2013 Türkçe Full Tek Link İndir

Kaspersky Internet Security 2013 Türkçe Full Tek Link İndir

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 2 Kasım 2013 Cumartesi | 05:16Bu konuda Kaspersky Internet Security 2013 son sürümü için (Aşağıda) devamlı çalışan key bulunacaktır.

YAZILI KURULUM
Öncelikler internet bağlantınızı kesin, bu aktivasyon yapabilmeniz için çok önemli...
İndirmiş olduğunuz "Kaspersky Internet Security 13.0.1.4190" Sürümünün kurulumunu başlatın...
"Kur" Butonuna tıklayarak yüklemeyi başlatın...
Ve tamamlanmasını bekleyin...
Kurulumu sonlandırmak için "Bitir" butonuna tıklayın...
Program başlatıldığında lisans hatası vererek etkinleştirme kodu isteyecektir.
Kod bölümüne; "11111-11111-11111-1111X" kodunu girerek "İleri" butonuna tıklayın...
İnternetten erişmeye deneyerek lisansınızı kontrol etmeye çalışacaktır fakat internet bağlantımızı önceden kesmiş olduğumuz için kontrol edemeyecek ve bizden "Anahtar Dosyası" isteyecektir. 
Dosyayı adreslemek için "Araştır" Butonuna tıklayın...
İndirmiş olduğunuz Güncel Key dosyası içerisinde bulunan .key uzantılı anahtar dosyalarından birinin adresini vererek "Aç" Butonuna tıklayın...
Adresleme işlemi tamamlandıktan sonra "İleri" Butonuna tıklayın...
"Etkinleştirme başarıyla tamamlandı" uyarısını alacaksınız, "Bitir" Butonuna tıklayın...
Veri tabanı güncelleştirmeyi başlatın...
 - Veri tabanınızın güncel olması, en son tespit edilen güvenlik tehditlerine karşı savunmanızı geliştirir. 
 - Bu işlemin uzunluğu internet hızınıza bağlı olarak değişebilir.
Güncelleştirme işlemini başarıyla tamamladıktan sonra...
Kaspersky güvencesiyle sisteminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Kullanmış olduğunuz "key"in süresi dolar ve ya kara listeye alınırsa, bu sayfaya paylaşmış olduğumuz güncel keyleri indirip, aynı işlem basamaklarını uygulayarak lisansınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

NOT:YAZILI KURULUMU YAPAMAYANLAR RESİMLİ KURULUMU YAPABİLİRLER İKİ KURULUMDA AYNIDIR!

RESİMLİ KURULUM
2.Kuruluma başlamadan önce ilk yapacağımız işlem ise internet bağlantımızı kesmek.Programı kurarken ve aktif etme/ key girme aşamalarında bilgisayarımızın internete bağlı olmaması gerekiyor.


3.Internet bağlantısınıda kestikten sonra 1.aşamada çıkarttığımız setup/kurulum dosyasına çift tıklayarak, kurulumu başlatıyoruz.


RESİMLERE BASARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ...

4.Kurulum bittiğinde ( bilgisayarınızın özelliklerine göre süre farklılık gösterir ) bir TEŞEKKÜR penceresi çıkar burdanda BİTİR e tıkladığımızda program açılmaya başlar.5.Bu aşamada karşımıza aktivasyon için ETKİNLEŞTİRME KODUNU GİRİN penceresi açılacaktır.Bu peneceredeki kutulara " AXFRG - JW6EC - 47MP1 - HV4EE " kodunu giriyoruz.


ve bize etkinleştirmenin başarısız olduğunu belirten yeni bir penecere açılıyor.Bu pencerede ise ANAHTAR DOSYASI yöntemini kullanmamız için hemen altta sağdaki ARAŞTIR a tıklıyacağız.


6.Daha öncesinde programı kurmadan indirdiğimiz B.U.R.A.D.A.N key paketinden programımıza uygun olan klasördeki herhangi bir key dosyasını seçeceğiz.


bu işlem ile programın kurulumu tamamlanmış olacak.7.Bundan sonra bilgisayarımızın internet bağlantısını açıp , kurmuş olduğumuz Kaspersky Internet Security 2013 programının güncellemesini yapacağız.Internet bağlantısını açıp programın ana ekranında altta bulunan GÜNCELLEME seçeneğini tıklıyoruz ve güncceleme ekranından bu ilemi başlatıyoruz.Bir müddet sonra güncelleme işlemide bitecektir.8.Tüm kurulum ve key girme işlemi bu kadar.Kaspersky belli aralıklarla kullanılan bu key leri kara listeye aldığından her ne zaman bu kurulumda veya sonrasında kullandığımız key bloke olursa Programın ana ekranının sağ altında bulunan LİSANS a tıklıyoruz ve oradan Key dosyasının yanındaki kırmızı renkli " X " işaretini tıklayıp mevcut key i kaldırıyoruz.

Yeniden key girme işlemini internet bağlantımızı kestikten sonra kurulumdaki " 5. " adımdan itibaren aynı işlemleri uyguluyoruz.
Key paketleri ise sitemizde belirli aralıklarla güncellenmektedir.9. Kaspersky Antivirus 2013 ve Kaspersky Internet Security programlarının önceki sürümlerinde de key girme işlemleri aynı mantıkla,yönergelerle yapılmaktadır.Dikkat edeceğiniz en büyük unsur yukarda da belirttiğim gibi İnternet Bağlantısının kapalı/kesik olmasıdır.

Kolay Gelsin
Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..