Ana Sayfa » , , , , , , , , , » Tank Battles v1.1.1a [Mod Money/Para hilesi] APK / indir , yükle

Tank Battles v1.1.1a [Mod Money/Para hilesi] APK / indir , yükle

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 12 Kasım 2013 Salı | 11:47


(Açıklama / Google Translate )
Tankçılığa hazır ol! Ben dünyanın en iyi tankçısı McTankerson'um! Pek çokları adama Tank Battles turnuvası için geldi ama sadece biri rakiplerini haklayıp Tank Kralı tacını giyecek. O sen misin? Silkelen ve Tank Battles'ı başlat!
Tankını kişiselleştir, savaş alanına gir ve rakiplerini yok et! Tank Battles, gelmiş geçmiş en heyecanlı çok oyunculu macerayı sunuyor, zorlu yalnız görevler de cabası - üstelik ÜCRETSİZ! Tanklar hızlı ve kullanması kolay, vakit kaybetmeden en büyük tank komutanı olacaksın.
√ TANKINI DONAT: Tankını, top, zırh, palet, kamuflaj ve daha fazlasını içeren 90.000'den fazla kombinasyonla kişiselleştir.
√ SAVAŞ ALANINA HÜKMET ve mayın, taret, bomba gibi 22 güçlü malzemeyle rakiplerine ağır hasarlar ver.
√ TAKIMINI TOPLA! Haftalık ve sürekli Lider panosunda tırmanırken, arkadaşlarınla oyna ya da onlara efsanevi savaşlarda meydan oku.
√ İNANILMAZ EĞLENCE! Yok edilebilir bloklar, hareketli engeller, kapanır kapılar, taşıyıcı bantlar ve daha fazlasını içeren, maksimum eğlence için tasarlanmış 80+ tek oyunculu seviye ve 10 çok oyunculu harita.
***Dikkat: Tank Battles çok ciddi bağımlılık yaratır. Gameloft, oyuncular arasında tanklar yüzünden çıkan kıskançlıktan sorumlu değildir.***

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!Görüntüler:
Tank Battles - screenshotTank Battles - screenshotTank Battles - screenshotTank Battles - screenshot

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..