Crysis 3 İndir - Torrent İndir - Tek Link İndir - Full Tek Link İndir

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 25 Ağustos 2013 Pazar | 12:44

Crysis 3
Crysis 3 İndir - Torrent İndir - Tek Link İndir
Bilgi
Crytek firması tarafından geliştirilen Crysis, önceki iki oyunu ile büyük bir oyuncu kitlesine hakimdi. Çıkarmış olduğu Crysis 3 isimli serinin 3. oyunu ile fark yaratmaya devam ediyor. Oyunun dezavantajı ki bu sadece bilgisayarı sistem gereksinimleri bakımından yetersiz olanlar için; grafik canavarı bir oyun olmasıdır. Eğer bilgisayarınız sistem gereksinimleri karşılayacak düzeyde değilse boşu boşuna zahmet verip indirmemenizi tavsiye ederim.
Gelelim oyunun konusuna; Oyun 2047 yılında geçmekte olup karantina altındaki bir şehirde insanlığı ve insan nüfusunu korumak için uzaylı yaratıklara karşı verilen bir mücadeleyi anlatmakta. Crysis 1 ve Crysis 2 oynayanlar bilir. Oyun Crytek tarafından %100 Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Sadece altyazı ve menüler değil konuşmalar ve dialoglar yani herşeyiyle, seslerde dahil türkçedir. 
Karakterimizin bir çok özelliği mevcut. Bu özellikler giydiğimiz olağanüstü ve bilimkurgu filmlerinde rastlayacağımız türden kıyafet ile sağlanmakta. Zırh, görünmezlik vb. bir kaç tane özelliğimiz mevcut. Ceşiştli silahlar ile oyun daha da keyifli hale geliyor. Uzaylılara karşı verilen bu zorlu mücadelede başarılar dilerim.
Minimum Sistem Gereksinimleri;
• OS: Windows Vista, 7, 8
• CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo / 2.7 GHz AMD Athlon 64X2
• RAM:  2 GB / 3 GB
• HDD: 17 GB
• VIDEO: Graphics card with 1 GB or better / NVidia GTS 450 or AMD Radeon HD5770
• DirectX: DirectX 11 required

Not: Oyun DirectX 11 desteği olmayan kartlarda çalışmıyor. Ayrıca oyunun Xp desteği yoktur. Xp işletim sisteminde çalışmaz.
Video
Crysis 3 Trailer - Crysis 3 Fragman - Crysis 3 Tanıtım Videosu

Örnek Görüntü
Crysis3
Crysis3
Crysis3
Crysis3
Torrent Link
İndir
Turbobit Link(Tek Link)
İndir
Kurulum:
Torrent ile indirenler için videolu anltım mevcuttur. Aşağıdaki video ile kurabilirler. Turbobit ile indirenler; indirdiğiniz dosya kurulu ve cracklenmiş haldedir. Yapmanız gereken sadece indirip oynamaktır. Turbobit ile indirenler oyun boyutu düşük gelebilir. Bunun sebebi içindeki Türkçe ve İngilizce haricindeki gereksiz dillerin çıkarılmasıdır.
Crysis 3 Kurulum


Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönderme

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..