Ana Sayfa » , » LG, Bir Tavuk Yardımı ile G2′nin Kamera Yeteneklerini Sergiliyor

LG, Bir Tavuk Yardımı ile G2′nin Kamera Yeteneklerini Sergiliyor

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 29 Eylül 2013 Pazar | 07:45Üreticilerin daha geniş kitlelere ulaşmasında reklam ve pazarlama önemli bir detaydır. Hatta Samsung telefonlarının rekor satışlar elde etmesinde pazarlama bölümüne ayrılan rekor bütçenin büyük etkisinin olduğu her zaman konuşulmuştur.

Bilindiği üzere LG G2′de optik görüntü sabitleme (OIS) teknolojisine yer veriliyor ve bu teknoloji mevcut amiral gemi modellerinin birçoğunda yer almamaktadır. OIS teknolojisi sayesinde mobil cihazlarda fotoğraf ve kamera çekimlerinde sarsılmalar ya da hareketler artık bir endişe yaratmıyor.Pazarlama sürecinde ise ilk sırayı video reklamlar alır. Üreticilerin reklamları daha ilginç hale getirmek için dikkat çekici yöntemlere başvurduğu da görülmüştür. LG de yeni nesil akıllı telefonu G2 için komik ve bir o kadar dikkat çeken bir video yayınladı. Söz konusu videoda dublör olarak bir tavuğu kullanan Güney Koreli üretici, durumu 13MP çözünürlüklü LG G2 ile ilişkilendiriyor.
LG’nin yayınladığı yeni videoda G2′nin optik görüntü sabitleme teknolojisine vurgu yapıyor ve bunun için bir tavuğu ön plana çıkarmayı uygun görüyor. LG’nin sunduğu hikaye oldukça basit bir mesaj veriyor; kamera becerileri için bir tavuk satın almanıza gerek yok, LG G2 site yeter. Alt bölümden videoya göz atabilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..