Apex Launcher Pro 2.0.3 APK indir, yükle, download

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 10 Ekim 2013 Perşembe | 07:47

Android akıllı telefon üreticisi olan şirketler, maalesef çoğunlukla kendi launcher yani arayüzlerini kullanıcılara sunuyorlar ancak bu arayüzlerin karmaşıklıkları, performans sorunları ve diğer problemleri nedeniyle cihazları tam performans ile kullanmak maalesef mümkün olmuyor.
Apex Launcher ise bulabileceğiniz pek çok launcher uygulama arasında en iyilerden bir tanesi. Telefonunuzun ana ekranından tutun da uygulama çekmecesine kadar neredeyse her köşesini özelleştirmenizi ve dilediğiniz efektleri uygulayarak dilediğiniz işlevlere sahip olmasını sağladığınız uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.
Hem telefonlar hem de tabletler için destek barındıran Apex Launcher aynı zamanda diğer launcher uygulamalar için hazırlanan temalar ile de uyumlu şekilde çalışıyor. Ekran geçişleri arasındaki efektleri, ikon ve widget boyutlarını ve klasör ayarlamalarını da kolayca gerçekleştirebileceğiniz uygulamayı telefonunuzun orijinal launcherından memnun değilseniz kesinlikle denemeniz gerekiyor.
Aynı zamanda standart arayüzlere oranla daha yüksek performans sunması da Apex Launcher'ın avantajları arasında yer alıyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!Apex Launcher Pro v2.1.0 Final

Apex Launcher Pro v2.1.0 Final

Apex Launcher Pro v2.1.0 Final

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..