Ana Sayfa » , , , , , , , , » Talking Tom 2 v4.1 FULL / HİLELİ APK indir, yükle, download

Talking Tom 2 v4.1 FULL / HİLELİ APK indir, yükle, download

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 14 Kasım 2013 Perşembe | 11:45


Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz popüler bir eğlence uygulaması olan Talking Tom Cat 2, dünya genelinde 220 milyondan fazla indirme rakamına ulaşmayı başarmıştır.
Kullanıcılar tarafından konuşan kedi olarak bilinen uygulama, yayınlanan ilk mobil uygulamanın büyük ilgi görmesi nedeniyle yeni özelliklerle birlikte karşımıza çıkan Talking Tom Cat 2'de aynı başarıyı göstermiştir.
Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Talking Tom Cat 2'de sevimli sanal kedimiz Tom, söylediklerimizi aynen tekrar ediyor ve ortaya gerçekten çok eğlenceli bir ortam çıkmasına neden oluyor.
Sizin söylediklerinizi kendince tekrar yorumlayan Tom'un yaptığı tüm tekrarları doğrudan sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilir ve böylece eğlencenizi katlayabilirsiniz.
Aynı zamanda sevimli kedimizi sevebiliyor, tüylerini okşayabiliyor, onu şımartabiliyor veya bazı zamanlarda sinirlendirmek için onu dövebiliyoruz. Her ne kadar biz onu sinirlendirmeye çalışsak da, o sevimli tavrını asla bozmuyor ve daha çok eğlenmemize neden oluyor.
Yaşınız ne olursa olsun, Talking Tom Cat 2 akıllı telefonlarınız üzerinde yer alması gereken bir uygulama. Öyle ki gülmeye ihtiyacınız olduğu zamanlarda Tom'la dertleşmeye çalışabilirsiniz. Her ne kadar sizinle konuşmak yerine söyleyeceklerinizi tekrar ediyor olsa da en azından neşenizi yerine getirmeyi başaracağını söyleyebilirim.
Talking Tom Cat 2 Özellikleri:
  • Tom'un kıyafetlerini ve aksesuarlarını özelleştirebilirsiniz
  • Tom'u kovboy, polis, korsan ve inşaat işçisi kıyafetleri içerisine yerleştirebilirsiniz
  • Alışveriş yapmak için gerekli olan altınları ücretli olarak satın alabilir veya ücretsiz olarak kazanabilirsiniz

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


Görüntüler:
Talking Tom Cat 2 - screenshot Talking Tom Cat 2 - screenshot
Talking Tom Cat 2 - screenshot Talking Tom Cat 2 - screenshot

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..