Ana Sayfa » , , , , » Candy Crush Saga - V.1.16.0 FULL APK(Can Hileli-Ölümsüzlük)

Candy Crush Saga - V.1.16.0 FULL APK(Can Hileli-Ölümsüzlük)

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 29 Eylül 2013 Pazar | 08:29

candy-crush-saga-review-app-of-the-day-0
İlk önce king.com adlı internet sitesinde oynanmaya başlayan oyun daha sonra facebook uygulamalar arasında yerini aldı.Facebookta boş zamanlarımızda bize keyifli dakikalar yaşatan oyun artık android ve ios uygulama marketlerinde.Oyunu akıllı telefonunuza veya tabletinize kurup keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz.
Oyundan bahsedecek olursak oyunun genel konsepti şekerlerden oluşuyor ve seviye seviye verilen görevleri yerine getirmemiz isteniyor.1. seviyeden başlayıp ilerledikçe oyun dahada zorlaşır hale geliyor.Aynı renk şekerleri en az 3 adet olmak üzere bir araya getirerek patlatıyorsunuz.Daha sonra patlattığınız şekerlerin yerine farklı şekerler gelebiliyor.Bölüm ilerledikçe bizden şekerlerin yerine şekerlerin üzerinde bulunan jöleleri temizlememiz isteniyor.Bütün jöleleri temizledikten sonra bölüm atlamış oluyorsunuz.
Burda önemli olan bir nokta var.Bize hem levelde oyunun zorluğuna göre hamle sayısı veriliyor.Mesela 4. level için 20 tane hamlemiz oluyor.Seviyeyi tamamlayabilmemiz için en fazla 20 hamle içinde görevi tamamlamamız gerekiyor.20 hamlede görevi tamamlamazsanız varolan 5 candan 1 canınız eksiliyor.5 canında tamamını kullanamazsanız belirli bir süre örn. 20 dk beklemek gerekiyor veya oyunu oynayan facebook arkadaşlarınızdan can isteyebiliyorsunuz.
20. seviyeye geldiğimizde 21. seviyeye geçebilmek için bizden arkadaşlarımızın onayı isteniyor.Arkadaşlarınıza davetiye gönderiyorsunuz.En az 3 arkadışınız daveti onaylarsa köprüden karşıya geçip 21. seviyeye gelmiş oluyorsunuz.Her 20 seviyede bir bu oluyor.Zeka ve mantık geliştirme açısından bence faydalı bir oyun.Zaten sizde oynarsanız gitgide oyunu kafanıza anlamlandırıyorsunuz.

APK:

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..