WinRaR 5.0 Full Katılımsız Türkçe İndir (32-64bit)

Yazar Ferhat Özal - Hileli Apk on 7 Ekim 2013 Pazartesi | 09:29

WinRaR Final - Türkçe (Keygen İçerir)


  WinRaR Final
  WinRaR İndir  Son zamanların vazgeçilmez programlarından biri olan ve en gerekli 50 program listelerine giren bir sıkıştırma programıdır.Bu program sayesinde dosylarınızı yedekleyebilir ve bu yedekleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımanıza olanak verir.Sıkıştırma algoritması geliştirildiği ve 128 bit şifreleme kullanıldığı için

  dosyayı güvenli ve hızlı bir biçimde paketler.Oluşturulan paketi e-mail yolu ile istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz(Dosya boyutu mail servisinizin destekediği sınırlar içinde olmasına dikkat ediniz.)
  Özellikler
  • ISO, 7Z, ACE,BZ2, CAB, GZ, ARJ,  JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını desteklediği gibi yeni sürümde 7zip formatına da destek verilmiş.Ayrıca bu yeni (v5) sürümünde zip arşivler için WinZip AES sıkıştırması eklenmiş.Ayrıca SFX arşiv oluşturarak *.EXE uzantılı da sıkıştırmalar yapabilirsiniz.

  • Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma biçimleri de muvcuttur.

  • Komut satırı arayüzü:RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi için idealdir.

  • Katı arşivleme: özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.

  • Çoklu cilt arşivler:Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulmasını kolaylaştırır.

  • Hasarlı arşivler için:Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri bulunur.


  ____________________________________________________________________
  Boyut: 5 MB 


  Sıkıştırma: yok / Şifresiz


  Tarama: ESET / Durum Temiz


  CyberLink PowerDVD Ultra v13.0.2720.57 Multilanguage [ x86 - x64 ] - Katılımsız - VİP ÖZEL
  ____________________________________________________________________
  Kurulum ve Lisanslama İçin Aşağıdaki videoyu izleyiniz!

  Bu Yazıyı Beğendinizmi?

  0 yorum:

  Yorum Gönder

   
  Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
  Copyright © 2013. Ferhat Özal Kişisel Blog - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..